Vchodové dvere

Neodmysliteľnou súčasťou každého domu sú vchodové dvere. Vplývajú na prvý dojem, nechajú prvú správu o Vás hosťom, návštevníkom či klientom.
Úlohou dverí je chrániť a reprezentovať. Zosúladenie farebného vyhotovenia k farbe a fasáde domu, kvalita, spoľahlivosť a bezpečnosť vyžadujú dôslednosť pri ich správnom výbere. Plastové vchodové dvere ALFAPLAST ponúkajú riešenia pre každého. Za prijateľnú cenu získate skvelý dizajn, izoláciu a odolnosť.
Haustursystem S9000 CZ
Haustursystem_S_9000_CZ

Posuvno-výklopné dvere

Plastové sklopno-posuvné balkónové dvere (PSK) sa tešia veľkej obľube. Krídlo sa v prvom štádiu dá sklopiť a následne odsunúť za fixnú bočnú časť. Základ konštrukcie tvoria profilový systém GEALAN S 9000 a kovanie Siegenia PSK Portal 200-Z plus. Navrhuje sa zvyčajne tam, kde obyčajné balkónové dvere už rozmermi nestačia a zákazník požaduje po odsunutí krídla maximálnu svetlosť otvoru.

Konštrukčná hľbka je rovnaká, ako pri oknách a lacnejšia oproti zdvižno-posuvným (HS) dverám.
Výška prahu je cca 70 mm.
dvere

Zdvižno posuvné dvere – HST

V súčasnosti sú zdvižno - posuvné dvere čoraz obľúbenejším prvkom riešiacim prechod na terasy rodinných domov, kancelárií či kaviarní. Nič nevyjadruje elegantnú atmosféru bývania viac, ako veľké presvetlené miestnosti. Veľkoryso usporiadané presklené plochy prinášajú úsporu priestoru, vizuálne prepojenie interiéru s okolím a štýlový vzhľad.
HS-portál Vám umožní vniesť do interiéru kúsok prírody. S posuvným kovaním so zdvihom krídla vytvoríte otvorenú atmosféru plnú svetla. Prostredníctvom premyslených detailov kovania zažijete maximálne pohodlie. Vďaka dlhoročnému vývoj je jeho technika tak dokonalá, že dokonca i krídla hmotnosťou až 400 kg sa dajú bezpečne, pohodlne a s ľahkosťou ovládať bez vynaloženia veľkého úsilia. Ľahkosť ovládania je výrazným benefitom pohodlia pre všetkých v každej vekovej kategórii. Samozrejmosťou je nízka prahová lišta. Vďaka tomu, je prechod plynulý bez dodatočných obmedzení. Navyše jej tepelná izolácia je lepšia ako určujú požiadavky nariadenia pre úsporu energií.

S 9000 zdvižně posuvné dveře
_HST_S9000_unten_Siegenia_106275