Dvere

Vchodové dvere ALFAPLAST vytvoria krásnu a spoľahlivú bránu do Vášho domu.

Vstupné domové dvere sú bránou do vášho súkromia, a plnia teda nielen estetickú, ale aj bezpečnostnú funkciu.

Výrobe dverí ako najviac namáhanej otvorovej výplni venujeme osobitnú starostlivosť. Výstuhy sú oceľové a žiarovo zinkované, kovania môže byť so zvýšenou nosnosťou a možno ho ponúknuť v niekoľkých stupňoch zabezpečenia. Pre naše dvere používame kvalitné hliníkové prahy s prerušeným tepelným mostom. Na prianie zákazníka možno dvere namontovať na špeciálny podkladový profil - purenit, ktorý zabezpečí ideálne prerušenie tepelného mostu pod prahom dverí. Rovnako ako okná sú aj dvere vyrábané presne podľa požiadaviek zákazníka. Vybrať si môžete z obrovskej škály možností dizajnových dverí alebo priečkových dverí.

Chcete se dozvedieť viac o profile vchodových dverí?

Vchodové dvere

Neodmysliteľnou súčasťou každého domu sú vchodové dvere. Vplývajú na prvý dojem, nechajú prvú správu o Vás hosťom, návštevníkom či klientom.

Úlohou dverí je chrániť a reprezentovať. Zosúladenie farebného vyhotovenia k farbe a fasáde domu, kvalita, spoľahlivosť a bezpečnosť vyžadujú dôslednosť pri ich správnom výbere. Plastové vchodové dvere ALFAPLAST ponúkajú riešenia pre každého. Za prijateľnú cenu získate skvelý dizajn, izoláciu a odolnosť.

S profilovým systémom S 9000 získate moderný prehĺbený systém, ktorý je možné využiť ako v novostavbách, tak aj pri renovácii. Týmto spôsobom sa S 9000 pridáva k novej platforme určenej na výrobu okien, domových dverí a zdvižne posuvných dverí vo výrobnom programe firmy GEALAN.
Domové dvere sú vizitkou domu, vstupnej časti dodávajú šarm a estetiku. GEALAN ponúka svojim novým dverovým systémom S 9000 každému to pravé pre jeho individuálny vkus. Môžete sa rozhodnúť medzi klasickým variantom a variantom s presahom krídel. A vďaka flexibilite farieb početných farebných dekorov máte možnosť prispôsobiť svoje nové domové dvere celkovému vzhľadu svojej fasády.


Dverové výplne

Dverové výplne určujú vzhľad vchodových dverí. Na výber Vám ponúkame plastové výplne, HPL výplne a hliníkové výplne v rôznych štýloch a farebných prevedeniach. Kompletný sortiment dverových výplní nájdete na webových stránkach našich zmluvných dodávateľov GAVA plast

Posuvno-výklopné dvere

Konštrukčná hĺbka je rovnaká, ako pri oknách a lacnejšia oproti zdvižno-posuvným (hs) dverám. Výška prahu je cca 70 mm.

Plastové sklopno-posuvné balkónové dvere (PSK) sa tešia veľkej obľube. Krídlo sa v prvom štádiu dá sklopiť a následne odsunúť za fixnú bočnú časť. Základ konštrukcie tvoria profilový systém GEALAN S 9000 a kovanie Siegenia PSK Portal 200-Z plus. Navrhuje sa zvyčajne tam, kde obyčajné balkónové dvere už rozmermi nestačia a zákazník požaduje po odsunutí krídla maximálnu svetlosť otvoru.

Chcete se dozvedieť viac o zdvižno – posuvných dverách?

Zdvižno posuvné dvere – HST

V súčasnosti sú zdvižno - posuvné dvere čoraz obľúbenejším prvkom riešiacim prechod na terasy rodinných domov, kancelárií či kaviarní.

Nič nevyjadruje elegantnú atmosféru bývania viac, ako veľké presvetlené miestnosti. Veľkoryso usporiadané presklené plochy prinášajú úsporu priestoru, vizuálne prepojenie interiéru s okolím a štýlový vzhľad.
HS-portál Vám umožní vniesť do interiéru kúsok prírody. S posuvným kovaním so zdvihom krídla vytvoríte otvorenú atmosféru plnú svetla. Prostredníctvom premyslených detailov kovania zažijete maximálne pohodlie.

Vďaka dlhoročnému vývoj je jeho technika tak dokonalá, že dokonca i krídla hmotnosťou až 400 kg sa dajú bezpečne, pohodlne a s ľahkosťou ovládať bez vynaloženia veľkého úsilia.

Ľahkosť ovládania je výrazným benefitom pohodlia pre všetkých v každej vekovej kategórii. Samozrejmosťou je nízka prahová lišta. Vďaka tomu, je prechod plynulý bez dodatočných obmedzení. Navyše jej tepelná izolácia je lepšia ako určujú požiadavky nariadenia pre úsporu energií.

Výhody systému S 9000:

  • vynikajúce hodnoty tepelnej izolácie v modulovej stavebnej konštrukcii až do hodnoty Uf 0,95 W / m²K
  • Orientované na dizajn s moderným usporiadaním, úzkym krídlom a inovatívnym zasklievacím profilom
  • Mnohostrannosť vďaka rôznym možnostiam usporiadania
  • Funkčnosť vďaka najlepším hodnotám tepelnej izolácie už v štandardnej verzii